کتاب ها

چرا نفرین؟

چرا نفرین؟
چرا نفرین؟
0 ریال 
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود نيست
مقدار: 0 عدد
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

کلمه لعن مترادف کلمه نفرین است که معانی تنفر انزجار بیزاری و برائت را نیز در بر دارد . و نقطه مقابل آن دعا است . باید کسی را که مؤمن خالص و با خداست دعا کرد و برای او از خداوند تعالی رفع گرفتاری ها و ترفیع درجات عالیه را مسألت نمود و متقابلا برای کسی که دشمن خدا و ضد دین اوست نعمت هدایت را از خداوند متعال آرزو کرد و اگر قابل اصلاح و هدایت نیست و شر او هب هیچ وجه از سر اهل ایمان کوتاه نمی شود و ضرر او همواره متوجه دین خداست نفرین نمود .

کلمه لعن مترادف کلمه نفرین است که معانی تنفر انزجار بیزاری و برائت را نیز در بر دارد . و نقطه مقابل آن دعا است . باید کسی را که مؤمن خالص و با خداست دعا کرد و برای او از خداوند تعالی رفع گرفتاری ها و ترفیع درجات عالیه را مسألت نمود و متقابلا برای کسی که دشمن خدا و ضد دین اوست نعمت هدایت را از خداوند متعال آرزو کرد و اگر قابل اصلاح و هدایت نیست و شر او به هیچ وجه از سر اهل ایمان کوتاه نمی شود و ضرر او همواره متوجه دین خداست نفرین نمود .

اما گاهی طرف مورد نظر ،انسان ناشایسته ای است که که خداوند متعال او را مورد لعن قرار داده و به ملائکه و جن و انس فرمان داده تا او را لعنت نمایند . اگر در این جا کسی طرف مورد لعن را لعنت نکند خود ملعون واقع می شود چرا که او هم جرم تمرد و سرکشی از فرمان خدا را مرتکب شده است .

این کتاب یک تحقیق قرآنی پیرامون (لعن و نفرین) است که فاعل و مفعول آن نیز با استفاده از آیات و (مختصری هم) روایات معرفی شده است مطالعه این کتاب را به همه اهل ولایت ، به خصوص به جوانان عزیزی که قلبشان سرشار از کوثر ولایت مولی الموالی امیرالمؤمنین علیه السلام و تسنیم عشق و محبت حضرت صدیقه طاهره ، فاطمه زهرا سلام الله علیها است توصیه می کنیم.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

clear-bug-div
معرفي به يک دوست
 
اين محصول را به دوستتان معرفي كنيد.
واحد پول