کتاب ها

یک ریشه و شش تیشه

یک ریشه و شش تیشه
یک ریشه و شش تیشه
0 ریال 
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود نيست
مقدار: -1 عدد
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

راستی تاکنون فکر کرده اید چقدر عالم راستی و درستی و صفا و یکرنگی با صفا و مسرّت بخش است؟ اگر همه‌ی مردم با یکدیگر دوست بودند و در مواقع لزوم چه در شادی و چه در غم به داد یکدیگر می‌رسیدند چقدر نشاط انگیز بود و اگر فعلاً این دوستی همگانی امکان پذیر نیست لااقل مسلمان ها با هم متّحد می‌شدند و اگر تحقّق این امر هم فعلاً غیر ممکن است لااقل اهل ایمان ، محبّ و هواخواه یکدیگر باشند. این کتاب مارا به اهمیت اصل اساسی یکپارچگی و اخوت و همچنین به عوامل ششگانه مخرب این اصل ، از دیدگاه آیات و روایات معصومین علیهم السلام آشنا می نماید. ا

راستی تاکنون فکر کرده اید چقدر عالم راستی و درستی و صفا و یکرنگی با صفا و مسرّت بخش است؟ اگر همه‌ی مردم با یکدیگر دوست بودند و در مواقع لزوم چه در شادی و چه در غم به داد یکدیگر می‌رسیدند چقدر نشاط انگیز بود و اگر فعلاً این دوستی همگانی امکان پذیر نیست لااقل مسلمان ها با هم متّحد می‌شدند و اگر تحقّق این امر هم فعلاً غیر ممکن است لااقل اهل ایمان ، محبّ و هواخواه یکدیگر باشند .
می‌دانید اکثر اهتمام و تلاش قرآن و حضرات معصومین علیهم السلام و بزرگان دین صرف این شده تا اهل ایمان را با هم متّحد سازند . آنان به مؤمنان تعلیم دادند تیشه های نفاق و بد بینی و تهمت و ... را بر ندارند و به ریشه‌ی برادری و همدلی میانشان نیفتند و دانسته و ندانسته این ریشه را قطع نکنند و این شجره‌ی سر سبز یگانگی و اخوّت را نخشکانند و یا از میان بر ندارند .

این کتاب مارا به اهمیت اصل اساسی یکپارچگی و اخوت و همچنین به عوامل ششگانه مخرب این اصل ، از دیدگاه آیات و روایات معصومین علیهم السلام آشنا می نماید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

clear-bug-div
معرفي به يک دوست
 
اين محصول را به دوستتان معرفي كنيد.
واحد پول